„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

banner polska zobacz wiecej

Miło nam poinformować, że Skansen Rzeki Pilicy (filia MCK w Tomaszowie Maz.) już po raz drugi przyłączył się do organizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017 r. akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Ma ona na celu uatrakcyjnić ofertę turystyczną wybranych obiektów i przyciągnąć jak największą liczbę turystów.

W związku z powyższym w sobotę i niedzielę (1-2 kwietnia) od godziny 10 do godziny 18,  wejściówki do naszej placówki będą objęte 50% rabatem (oferta dotyczy biletów normalnych oraz biletów ulgowych).

W okresie trwania akcji „Weekend za pół ceny” odwiedzający nas goście będą mogli zapoznać się z wszystkimi prezentowanymi wystawami stałymi (stanowiącymi przekrój od młynarstwa po militaria) oraz czasowymi. W wypadku sprzyjających warunków atmosferycznych (brak deszczu czy silnego wiatru) dla zwiedzających zostanie udostępniona jedna z naszych wystaw plenerowych oraz inne atrakcje.

W akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”  wezmą udział także PTT „Groty Nagórzyckie” oraz Hotel Prezydent w Spale.

Serdecznie zapraszamy. NAPRAWDĘ WARTO!