Wybierz się na rodzinny rajd z MCK-iem

„Tato – już lato” – taką nazwę nosi organizowany przez Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim II Rodzinny Integracyjny Rajd Pieszy, na który organizatorzy zapraszają tym razem z okazji Dnia Ojca. Na wspólną wyprawę będzie można wybrać się 25 czerwca o godz. 15. Dobra zabawa gwarantowana.

Trasa (około 8,5 km) wiodła będzie spod Skansenu Rzeki Pilicy (zbiórka o godz. 14.45) przez Podziemną Trasę Turystyczną ”Groty Nagórzyckie”, Rezerwat Przyrody „Niebieskie Źródła” i z powrotem do Skansenu Rzeki Pilicy. Uczestnikom rajdu towarzyszył będzie przewodnik. Na mecie planowane jest ognisko z kiełbaskami oraz rodzinne gry i zabawy integracyjne.

Zapisy na rajd przyjmowane są do 24 czerwca (lub do wyczerpania wolnych miejsc) w Informacji Turystycznej przy pl. Kościuszki 29. Wpisowe 5 zł od osoby.

Więcej informacji można uzyskać w Informacji Turystycznej, tel. 44 710-03-29.

 

 

II Rodzinny Integracyjny Rajd Pieszt "Tato! już lat". Tomaszów Mazowiecki, 25 czerwca 2022 r., godz. 15. Zapisy w Informacji Turystycznej przy pl. Kościuszki 29. Trasa: Skansen Rzeki Pilicy - PTT Groty Nagórzyckie__ Rezerwat Przyrody Niebieskie Źródła - Skansen Rzeki Pilicy.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.