Zapraszamy na Majowy Piknik Ludowy

Majowy Piknik Ludowy. Wydarzenie odbędzie się 2 maja 2023 r. w godzinach 14-20 przy ul. Modrzewskiego 9/11. Wystąpią: zespoły ludowe "Piliczanie", "Cekinki", "Mali Lubochnianie" oraz grupa Wokalni z Miejskiego Centrum Kultury. Więcej informacji na stronie skansenpilicy.plWielkimi krokami zbliża się długi weekend majowy, a więc… 2 maja (we wtorek) w godz. 14-20 serdecznie zapraszamy do nas na Majowy Piknik Ludowy.

Tradycyjnie, wydarzenie odbędzie się w klimacie kultury ludowej, a w programie przewidujemy występy lokalnych zespołów i inne tematyczne atrakcje, m.in. warsztaty plecionkarskie z wikliny, zajęcia przy stoisku rzeźby oraz tworzenia kwiatów z krepiny, spotkania z pasjonatami, strzelanie z łuku, rękodzieła oraz stoisko plastyczne i animacyjne MCK dla najmłodszych. Będziemy również gościć panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Stokrotki” z Lubochni, które będą kusiły gości regionalnymi przysmakami.

Wydarzenie biletowane (w cenie biletu wstępu do Skansenu Rzeki Pilicy). Aby uniknąć kolejki zachęcamy do kupowania biletów przez internet, pod linkiem https://biletyna.pl/wystawa/Skansen-Rzeki-Pilicy.
Tego dnia (02.05) skansen będzie czynny w godzinach 12-20 (ostatnie wejście na godzinę przed zamknięciem placówki).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.