Słodka Niedziela – nowy termin

Słodka Niedziela w Skansenie Rzeki Pilicy. Wydarzenie odbędzie się 27 sierpnia, w godz. 12-18 przy ul. Modrzewskiego 9/11 w Tomaszowie Mazowieckim. Więcej informacji na stronie skansenpilicy.plWydarzenie z miodem w roli głównej wraca do skansenu. Słodka Niedziela odbędzie się tym razem 27 sierpnia, w godz. 12-18 przy ul. Modrzewskiego 9/11. Czekać będą na Was atrakcje takie jak: degustacja miodów, warsztaty zwijania świec oraz zielarskie, przysmaki regionalne, konkurs z nagrodami i wiele, wiele innych…

Warsztaty i doradztwo zielarskie, pokaz ziół, leków ziołowych i degustację herbatek przygotuje i poprowadzi „Pani od ziół”. W ich trakcie będzie można poznać mnóstwo ciekawych właściwości i tajemnic o tych naturalnych składnikach. O naturze i przyrodzie więcej dowiecie się podczas spacerów po Niebieskich Źródłach. Oczywiście będą też degustacje miodów, lokalni rękodzielnicy, oraz Nadleśnictwo Smardzewice i Zespół Parków Krajobrazowych.

Na najmłodszych czekać będzie leśna ścieżka sensoryczna, gry i zabawy animacyjne, stoisko plastyczne oraz występy przygotowane przez Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim.
Chętni będą mogli wziąć udział w tematycznym quizie z nagrodami.

Oprócz wystawy czasowej pn. „W świecie pszczół” tego dnia będzie można zwiedzać wszystkie obiekty tomaszowskiego Skansenu.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.